Ağva Tatil Merkezine Nasıl Gidilir

Ağva Tatil Merkezine Nasıl Gidilir
Ağva Tatil Merkezine Nasıl Gidilir

İstanbul’un nemli ve kirli havasından bıkıp tatil arayışlarına giren çiftlerin sıklıkla uğradığı bir tatil mekanı olan Ağva, birçok tatilcinin ilk uğrak mekanları haline gelmiştir. Ağva’nın hem İstanbul’a yakın olması hemde Karadeniz kıyısına bağlı olan sakin bir tatil yerleşkesi olduğu için genellikle İstanbuldaki kişilerin sıklıkla tercih ettiği mekanlar arasında yer almaktadır. Bizle bu makalemizde Ağva hakkında bilgiler verirken aynı şekilde en uygun ağva otellerini de sizler için araştırdık.

Ağva tatil merkezi gerek sakinliği, gerek doğal güzellikleri ve gerekse de büyüleyici atmosferiyle herkesi birçok tatilcinin ilgi odağı olmuştur. İstanbula 97 Kilometre uzaklıkta olan bu tatil merkezine gitmek isteyen tatilciler şimdiden otel arayışına girmiş durumdalar. Ağva otelleri genellikle yaz aylarında çabuk dolduğundan ötürü tatilciler bu beldeye gitmeden önce rezervasyon kesmek zorunda kalmaktadırlar. Bazıları rezervasyon için otelleri araştırırken bazıları ise tutumlu davrandıkları için ekonomik ağva otelleri aramaktadırlar.

Tatil güzergahını ayarlayıp Ağva otelleri arasında en uygun oteli seçen kişilerin bir sonraki durağı yol güzergahı olmuştur. İstanbuldan Ağvaya giden tatilciler için ulaşım oldukça kolaydır. İstanbuldan ağvaya gitmek isteyen bir aile öncellikle Ümraniye-Şile yolunu seçerek en kısa sürede Ağvaya varabileceklerdir. İstanbul Ümraniye-Şile yolunu seçen kişilerin daha sonraki durakları sırasıyla Kabakoz – İmrenli – Akçakase ve Kurfallı güzergahları olacaktır. Özel arabasıyla Ağvaya gitmek isteyen aileler bu anlattığımız yolu takip ederek en kısa sürede Ağvaya varabilirler.

Bu yol dışında otobüsle ağvaya gitmek isteyen kişiler ise İstanbul Üsküdar’da her saat başı kalkan Şile – Ağva otobüslerine binerek ağvaya gidebilirler. Ağvada tatil yapmak isteyen kişiler yaz aylarında Ağva otelleri için rezervasyon kesmeden veya internet üzerinden tam anlamıyla bir otel bulmadan gitmemelerini tavsiye ederiz. Zira yaz aylarında Ağvada yaşanan tatilci yoğunluğundan ötürü oteller kolayca dolabilmektedirler. Bizler yaptığımız birkaç otel arayışını sizlerle paylaşmak istedik, böylece Ağvaya gidece olan kişiler gitmeden önce bu otellerden bilgi elde edebilir ve rezervasyon kesebilirler. Sırf tatilinizi iyi yapmak için sizler için en konforlu ve ekonomik fiyatlı otelleri araştırdık, işte bizim araştırdığımız oteller:

İletişim: +90 216 721 7137 – www.agvagizemlinehir.com

İletişim:+90 216 721 86 80 – www.agvasahilyildizi.com 

İletişim: 0 (216) 725 77 30 – www.agvatartarugamotel.com

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir